Wizarding War
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Poszukiwania

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mistrz Gry
Czarodzieje
Czarodzieje
Mistrz Gry


Liczba postów : 445
Dołączył : 10/03/2013

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyPon Mar 11, 2013 9:25 pm

Szukasz brata, siostry, mamy, taty, babci, cioci, wujka lub dziadka dla swojej postaci? To jest miejsce na zamieszczenie opisu takiej osoby i twoich wymagań, jakie powinna spełniać.
Kod:
[b]IMIĘ I NAZWISKO POSTACI:[/b]
[b]PŁEĆ:[/b]
[b]WIEK:[/b]
[b]HISTORIA:[/b] (powierzchownie)
[b]CHARAKTER:[/b] (powierzchownie)
[b]RELACJE GOTOWE:[/b] (czyli jakie relacje postać musi posiadać i z jakimi innymi postaciami znajdującymi się na forum)
[b]INNE:[/b] (np. wygląd, przynależność, poglądy, itp.)
Powrót do góry Go down
Noah Braxton
Czarodzieje
Czarodzieje
Noah Braxton


Zajęcie : pomocnik w Dziurawym Kotle
Liczba postów : 77
Dołączył : 12/03/2013

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyNie Mar 24, 2013 7:57 pm

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI: dowolne
PŁEĆ: mężczyzna
WIEK: 25 lat
HISTORIA: całkowicie dowolna, chciałabym jednak by poznali się w Hogwarcie, na uczcie powitalnej w pierwszej klasie, kiedy to wreszcie usiedli przy jednym stole Gryffindoru, byłoby miło, gdyby pochodził z czystokrwistej rodziny, czy coś w ten deseń, w każdym razie nie mugolak
CHARAKTER: fajnie by było, gdyby był "tym spokojniejszym i bardziej rozważnym", ale nie upieram się
RELACJE GOTOWE: najlepszy przyjaciel Braxtona, ale taki od zawsze, na zawsze i na śmierć i życie, oboje są gotowi zrobić dla siebie nawzajem wszystko
INNE: reszta jest mi całkowicie obojętna, ale oczywiście wiadomo, że z takiego to żaden śmierciożerca niestety nie będzie ;p Co do wyglądu w razie czego mogę coś zasugerować, ale nic nie narzucam.
Chciałabym również dodać, że postać nie jest mi niezbędna, jednak pomyślałam, że mogliby być dla siebie fajnym urozmaiceniem w rozgrywce fabularnej.

To tyle :>


NIEAKTUALNE.
Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania imienia/wyglądu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wizarding War :: Nadeszły mroczne czasy! :: » Technicznie :: Ogłoszenia-
Skocz do: